Tiekėjai

Daugiau nei du dešimtmečius tiekiame sprendimus laboratorijoms 

 

Asortimente - medžiagos bei cheminiai reagentai skirti: analizei, sintezei, sudėtingiems, kompleksiniams ar rutininiams tyrimams, gamybai, valymui ar monitoringui. 

Applichem GmbH

Šio gamintojo produktai orientuoti į cheminį, biologinį ir farmacinį sektorius. Applichem GmbH siūlo platų cheminių reagentų spektrą ir teikia specializuotas paslaugas (standartinių tirpalų ir kietų medžiagų mišinių gamybą, produktus nestandartinėse pakuotėse ir kt.), atsižvelgdama į vartotojų poreikius. 

/nuoroda/

Panreac Química

Dar viena ITW reagents korporacijos dalis esanti Katalonijoje. Panreac jau žinomas daugiau nei 75 metus. Pagrindinė veiklos sritis cheminės medžiagos analizei bei farmacijai.

 /nuoroda/

VWR Chemicals

Platus aukštos kokybės laboratorinių ir pramoninių cheminių medžiagų ir reagentų pasirinkimas, pasižyminčių aukšta kokybe už prieinamą kainą. Produkcija siūloma nuo techninių reagentų iki aukšto grynumo cheminių medžiagų analizei. VWR Chemicals cheminių medžiagų ir reagentų pagrindinės gamybos vietos Europoje - Haasrode, Belgijoje ir Biare, Prancūzijoje.

/nuoroda/

VWR Chemicals AMRESCO

Biochemijos ir reagentų skirtų molekulinei biologijai, gyvybės mokslams, proteomikai, klinikiniams tyrimams bei histologijai gamintojas. AMRESCO tiekia standartinius ir pagal užsakymą gaminamus produktus savo klientams šiose rinkose: diagnostika, molekulinė biologija, biotechnologija ir specializuotas chemines medžiagas moksliniams tyrimams .

/nuoroda/

Merck KGaA

Merck siūlo ne tik aukščiausios kokybės cheminius regentus, bet ir priemones laboratoriniams tyrimams. Merck gali pasiūlyti įvairius mėgintuvėlius, priemones filtravimui, centrifugavimo indus ir kt.

 /nuoroda/

 

LONZA Group Ltd

Endotoksinų nustatymo rinkininiai ir įranga.

/nuoroda/

 

Susisiekite su mumis:

Tel: +370 5 2729300
Email: bioeksma@bioeksma.lt

Arba užpildykite užklausos formą.