Laboratoriniai indai

Daugiau nei du dešimtmečius tiekiame sprendimus laboratorijoms 

 

Mūsų asortimente rasite visus laboratorinius indus būtinus laboratorijos darbui - stiklinius, plastikinius (taip pat sterilius), atsparius cheminėms medžiagoms, apsaugančius nuo aplinkos poveikio, saulės spindulių ir kitus indus.

Mes galime pasiūlyti:

  • Indus skirtus reakcijoms - stiklines, įvairių rūšių kolbas
  • Įvairius mėgintuvėlius
  • Sandėliavimo indus (stiklines, butelius bei buteliukus, Petri lėkšteles, tiglius ir kt.)
  • Indus matavimui (cilindrus, pipetes, lašintuvus, biuretes, kiuvetes, švirkštus ir t.t.)
  • Gryninimo/atskyrimo indus (piltuvus)
  • Aušintuvus (kondensatorius)
  • Įv. sujungimus ir kamščius, priedus
  • Kitus laboratorinius indus

Brand GmbH

BRAND - tai aukščiausios kokybės skysčių dozavimo įrangos Dispensette® ir Transferpette® gamintojas. Šios kompanijos vardas siejamas su BLAUBRAND® stikliniais matavimo indais ir PLASTIBRAND® vienkartiniais bei daugkartinio naudojimo laboratoriniais reikmenimis iš plastiko. BRAND kuria laboratorinius reikmenis, atitinkančuis jūsų poreikius ir užtikrinančius darbo komfortą.

Greiner Bio-One

Visi laboratoriniai priedai, įrankiai, mėgintuvėliai, indeliai skirti diagnostikai ir tyrimams, mėginių surinkimui bei laikymui.

VWR International

Įvairiausios laboratorinės įrangos bei priemonių gamintojas ir platintojas.

SIMAX

Aukštos kokybės stiklinių laborotorinių indų gamintojas. Simax gamina butelius, piluvėlius, desicatorius, indus filtravimui, matavimui, mikrobiologijai ir kt.

Lonza

Endotoksinų nustatymo rinkininiai, priemonės ir įranga.

Lenz Laborglas

80 metų patirtį turintis aukščiausios kokybės stiklinių indų pasaulinis gamintojas. Indai skirti chemijos, farmacijos, maisto pramonei, biotechnologiniams ir moksliniams tyrimamas. Asortimente - daugiau nei 10 000 skirtingų gaminių: laboratoriniai priedai, kolbos, piltuvėliai, chromatografijos kolonėlės, kondensatoriai, ekstraktoriai, vandens distiliatoriai, reakcijos indai ir stikliniai filtravimo instrumentai.

Hellma Analytics

Kiuvetės, optiniai zondai, matavimo celės.

Merck

Merck siūlo ne tik aukščiausios kokybės cheminius regentus, bet ir priemones laboratoriniams tyrimams. Merck gali pasiūlyti įvairius mėgintuvėlius, priemones filtravimui, centrifugavimo indus ir kt.

Funke Gerber

Įvairūs laboratoriniai indai, priemonės ir įranga skirta pieno ir alaus analizei.

SciLabware

Gamina įvairius adapterius, butelius, kondenserius, jungtis, konteinerius, desikatorius, ekstraktorius, menzūras, priemones, piltuvėlius, lentynėles, priemones chromatorgrafijai bei filtravimui, bandinių paruošimui bei laikymui.

Burkle

Kuria, gamina ir parduoda priemones ir indus agresiviems skysčiams. Taip pat, Burkle gali pasiūlyti įvaires plastikines priemones ir indus.

Technosklo

Įvairių stiklių indų bei priemonių gamintojas laborotoriniams, technologiniams bei gyvybės mokslų tyrimams. Tai gamintojas veikiantis daugiau nei 80-yje šalių.

Susisiekite su mumis:
Ramunė Domkienė
Projektų vadovė
Tel: +370 5 2729300
El. paštas: ramune.domkiene@bioeksma.lt

Arba užpildykite užklausos formą.