Reagentai

Daugiau nei du dešimtmečius tiekiame sprendimus laboratorijoms 

 

Mūsų platinamiems reagentams, cheminėms medžiagoms ir laboratoriniams ruošiniams yra taikoma griežta kontrolė viso kūrimo ir gamybos metu.

Asortimente - daugiau nei 30 000 itin aukštos kokybės cheminių reagentų ir medžiagų skirtų laboratorijos kasdieniam darbui:

  • Įvairūs tirpalai ir tirpikliai
  • Organiniai ir neorganiniai reagentai
  • Fiksanalai
  • Pamatinė medžiagos
  • Standartai
  • ir kt.
Medžiagos bei cheminiai reagentai skirti: analizei, sintezei, sudėtingiems, kompleksiniams ar rutininiams tyrimams, gamybai, valymui ar monitoringui.  

Panreac Química

Dar viena ITW reagents korporacijos dalis esanti Katalonijoje. Panreac jau žinomas daugiau nei 75 metus. Pagrindinė veiklos sritis cheminės medžiagos analizei bei farmacijai.

Applichem GmbH

Applichem GmbH - kompanija, įkurta 1992 metais Vokietijje. Šio gamintojo produktai orientuoti į cheminį, biologinį ir farmacinį sektorius. Applichem GmbH siūlo platų cheminių reagentų spektrą ir teikia specializuotas paslaugas (standartinių tirpalų ir kietų medžiagų mišinių gamybą, produktus nestandartinėse pakuotėse ir kt.), atsižvelgdama į vartotojų poreikius.

VWR Chemicals

Platus aukštos kokybės laboratorinių ir pramoninių cheminių medžiagų ir reagentų pasirinkimas, pasižyminčių aukšta kokybe už prieinamą kainą. Produkcija siūloma nuo techninių reagentų iki aukšto grynumo cheminių medžiagų analizei. VWR Chemicals cheminių medžiagų ir reagentų pagrindinės gamybos vietos Europoje - Haasrode, Belgijoje ir Biare, Prancūzijoje.

VWR Chemicals AMRESCO

Biochemijos ir reagentų skirtų molekulinei biologijai, gyvybės mokslams, proteomikai, klinikiniams tyrimams bei histologijai gamintojas. AMRESCO tiekia standartinius ir pagal užsakymą gaminamus produktus savo klientams šiose rinkose: diagnostika, molekulinė biologija, biotechnologija ir specializuotas chemines medžiagas moksliniams tyrimams .

LONZA Group Ltd

Endotoksinų nustatymo rinkininiai ir įranga.

MERCK KGaA

Tai įmonė gaminanti moksliniams tiriamiesiems tikslams skirtus produktus. Ši grupė be cheminių reagentų, naudojamų molekulinei biologijai ir biochemijai, gamybos ir distribucijos, užsiima ir naujų produktų kūrimu. Merck Chemicals produktų vartotojai - tai didžiausios pasaulyje farmacinės ir biotechnologinės bendrovės, universitetai ir mokslo institutai, ligoninės bei valstybinės laboratorijos.
Susisiekite su mumis:

Tel: +370 5 2729300
Email: bioeksma@bioeksma.lt

Arba užpildykite užklausos formą.