Mikroskopija

Daugiau nei du dešimtmečius tiekiame sprendimus laboratorijoms 

 

Atstovaujame kompaniją Merck, lyderę gyvybės mokslų srityse, ir tiekiame jų gaminamus produktus skirtus išskirtinai mikroskopijai.

Kaip vienas iš pasaulyje pirmaujančių mikroskopijos produktų tiekėjų, Merck Millipore siūlo įvairų kokybiškų produktų asortimentą bakteriologijai, citologijai, hematologijai ir histologijai. Ši plati pasiūla apima visus Jūsų laboratorijos poreikius: nuo puikių dažymo tirpalų ir naudojimui paruoštų dažymo rinkinių, iki sausų Certistain® dažų, fiksažų, parafinų ir tirpiklių skirtų mėginių dažymo procesui.

 

Kiekvienas mikroskopijai skirtas produktas yra registruotas kaip „medicinos priemonė in vitro diagnostikai“ (IVD) ir pagal galiojančius tarptautinius standartus, tokius kaip ISO 9001 ir ISO 13485, sertifikuotas CE produktas. Be to, siekiant užtikrinti saugų naudojimą ir atliekų šalinimą Merck Millipore tirpalai atitinka visus aplinkosaugos reikalavimus. Dėka sudėtingų mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros (angl. Research and development, R&D) bei griežtos kokybės kontrolės gamybos metu, gaminami mikroskopijos produktai ir dažai atitinka aukščiausius patikimumo ir atkuriamumo standartus. Ir jei jums reikalinga pagalba atliekant dažymo procedūras, siūlome ekspertų technines rekomendacijas visame pasaulyje. Su Merck Millipore mikroskopijos sprendimais, Jūs galite tikėtis ne mažiau kaip tik puikių rezultatų.

 
 

Susisiekite su mumis:

Ieva Ingeleikė
vadybininkė
Tel: +37052729724
Email: medicina(eta)bioeksma.lt

 

Arba užpildykite užklausos formą žemiau:

Merck Milipore

Tai įmonė gaminanti moksliniams tiriamiesiems tikslams skirtus produktus. Ši grupė be cheminių reagentų, naudojamų molekulinei biologijai ir biochemijai, gamybos ir distribucijos, užsiima ir naujų produktų kūrimu. Merck Chemicals produktų vartotojai - tai didžiausios pasaulyje farmacinės ir biotechnologinės bendrovės, universitetai ir mokslo institutai, ligoninės bei valstybinės laboratorijos.