Tiekėjai

Daugiau nei du dešimtmečius tiekiame sprendimus laboratorijoms 

 

Brand GmbH

BRAND - tai aukščiausios kokybės skysčių dozavimo įrangos Dispensette® ir Transferpette® gamintojas. Šios kompanijos vardas siejamas su BLAUBRAND® stikliniais matavimo indais ir  PLASTIBRAND® vienkartiniais bei daugkartinio naudojimo laboratoriniais reikmenimis iš plastiko. BRAND kuria laboratorinius reikmenis, atitinkančuis jūsų poreikius ir užtikrinančius darbo komfortą.

/nuoroda/

 

Greiner Bio-One

Visi laboratoriniai priedai, įrankiai, mėgintuvėliai, indeliai skirti diagnostikai ir tyrimams, mėginių surinkimui bei laikymui.

/nuoroda/

 

VWR International

Įvairiausios laboratorinės įrangos bei priemonių gamintojas ir platintojas.

/nuoroda/

Simax

Aukštos kokybės stiklinių laborotorinių indų gamintojas. Simax gamina butelius, piluvėlius, desicatorius, indus filtravimui, matavimui, mikrobiologijai ir kt.

/nuoroda/

LONZA

Endotoksinų nustatymo rinkininiai, priemonės ir įranga. 

/nuoroda/

Lenz Laborglas

80 metų patirtį turintis aukščiausios kokybės stiklinių indų pasaulinis gamintojas. Indai skirti chemijos, farmacijos, maisto pramonei, biotechnologiniams ir moksliniams tyrimamas. Asortimente - daugiau nei 10 000 skirtingų gaminių: laboratoriniai priedai, kolbos, piltuvėliai, chromatografijos kolonėlės, kondensatoriai, ekstraktoriai, vandens distiliatoriai, reakcijos indai ir stikliniai filtravimo instrumentai.

/nuoroda/

Hellma Analytics

Hellma Analytics yra pasaulinis lyderis gaminat ir parduodant optinius komponentus ir technologinius sprendimus optinei analizei iš stiklo ir kvarco stiklo. Jų asortimente - kiuvetės, optiniai zondai, matavimo celės.

Merck KGaA

Merck siūlo ne tik aukščiausios kokybės cheminius regentus, bet ir priemones laboratoriniams tyrimams. Merck gali pasiūlyti įvairius mėgintuvėlius, priemones filtravimui, centrifugavimo indus ir kt.

/nuoroda/

Funke Gerber

Įvairūs laboratoriniai indai, priemonės ir įranga skirta pieno ir alaus analizei.

/nuoroda/

SciLabware

Gamina įvairius adapterius, butelius, kondenserius, jungtis, konteinerius, desikatorius, ekstraktorius, menzūras, priemones, piltuvėlius, lentynėles, priemones  chromatorgrafijai bei filtravimui, bandinių paruošimui bei laikymui.

/nuoroda/

Burkle

Kuria, gamina ir parduoda priemones ir indus agresiviems skysčiams. Taip pat, Burkle gali pasiūlyti įvaires plastikines priemones ir indus.

/nuoroda/

Technosklo

Įvairių stiklių indų bei priemonių gamintojas laborotoriniams, technologiniams bei gyvybės mokslų tyrimams. Tai gamintojas veikiantis daugiau nei 80-yje šalių.

/nuoroda/

 

Susisiekite su mumis:

Ramunė Domkienė

Projektų vadovė
Tel: +370 5 2729300
Email: ramune.domkiene@bioeksma.lt

Arba užpildykite užklausos formą.