Plovyklės

Daugiau nei du dešimtmečius tiekiame sprendimus laboratorijoms 

 

Steelco asortimente įvairaus dydžio plovyklės skirtos bet kokio dydžio laboratorijai: nuo mažų stalinių indaplovių iki tunelinių plovyklių esant ypač didelioms plovimo apimtims. Šie plovimo - dezinfekavimo prietaisai sukurti vadovaujantis naujausiais tyrimais ir technologijomis, tad užtikrina kontroliuojamą ir efektyvų plovimo rezultą. Steelco produktai yra skirti patenkinti visus klientų lūkesčius.
 
 
Plovimo efektyvumas užtikrinamas aukšto slėgio kontroliuojama srove. Plovyklės turi iš anksto suprogramuotus specialius ciklus, o klientas gali juos modifikuoti pagal savo poreikius. Didesnių plovyklių viduje yra palikta erdvi rakinama vieta chemijos saugojimui, visos plovimo rankenos lengvai monuojamos, kamerose nėra stačių kampų, tad jos yra higieniškos. Chemijos dozatoriai užtikrina precizišką ploviklių normavimą. Vandens temperatūra yra reguliuojama iki 93°C ir nuolat matuojama dviem zondais. Kameroje, vidiniams komponentams ir išorėje yra naudojamas korozijai atsparus nerūdijantis plienas: AISI 316L ir AISI 304.

 

Kartu su plovyklėmis Steelco gali pasiūlyti įvairius krepšelius tenkinančius bet kokius kliento poreikius.
 
Visi Steelco produktai atitinka Europos nukenksminimo gaires:  EN ISO 15883-1/2, CEN ISO/TS 15883-5 ir HTM 2030. Visi Steelco produktai yra paženklinti CE Medicinos prietaisams (Bendrijos taisyklė nr. 93/42/EEC) kodas nr. 0051.
 

Susisiekite su mumis:

Martynas Adomaitis
Tel: +37052729718
Email: medicina(eta)bioeksma.lt

Arba užpildykite užklausos formą