Priemonės ugdymo įstaigoms

Daugiau nei du dešimtmečius tiekiame sprendimus laboratorijoms 

 

Mokymo priemonės, įranga, mokymo stendai, progaminė įranga, metodologinė pagalba bei mokymai skirti gamtos mokslams – biologijos, chemijos, fizikos mokymuisi nuo pradinės mokyklos iki universiteto ar kolegijos.
 
PASCO Scientific daugiau nei 50 metų orientuojasi į produktus skirtus edukacijai gamtos mokslų srityje: tai įvairūs belaidžiai jutikliai (temperatūros, laidumo, pH, deguonies, anglies dvideginio, jėgos ir kt.), laboratorinių darbų stendai, programinė įranga rezultatų apdorojimui ir saugojimui, mokytojų vadovai su eksperimentų pavyzdžiais bei metodine medžiaga.
 

PASCO Scientific tinklalapyje pateikti eksperimentų pavyzdžiai, naudojant PASCO priemones, kurie sudomins ir moksleivius, ir studentus: nuoroda čia 

Programinę įrangą galima atsisiųsti iš čia (nemokamos versijos iPad®, iPhone®, Android planšetiniams kompiuteriams ir Chromebook):

SPARKvue programinė įranga buvo sukurta, kad ja galėtų naudotis nuo jauniausių moksleivių iki universiteto ar kolegijos studentų.

PASCO Capstone programinė įranga buvo specialiai sukurta sudėtingiausiems uždaviniams fizikoje ir inžnierijoje apdoroti ar tiesiog tiems, kuriems reikia papildomų duomenų apdorojimo galimybių.

 

Susisiekite su mumis:
 
Dovilė Proscevičienė
vadybininkė
Tel: +370 5 2729300
El. paštas: dovile.prosceviciene@bioeksma.lt

Arba užpildykite užklausos formą.